רשימת הבלוגים שלי

יום רביעי, 14 בנובמבר 2012

DO YOU ALSO LOVE YOUR MATHER IN LAW??


בתקופה האחרונה במסגרת חוג נשים  וסדנאות שהעברתי, יצרתי סדרה של שלושה קנווסים מעוצבים עם תמונות משפחתיות. את הראשון הראיתי ברשומה הקודמת. היום אחשוף את הקנווס השני. פלטת הצבעים של the color room  בהחלט היוותה השראה עבורי:

התמונה שבה השתמשתי הפעם היא של חמותי ובנזוגי מהחתונה שלנו לפני 10 שנים! התמונה הזאת הצליחה להנציח רגע של אושר צרוף ואהבה גדולה בין אם לבנה. את הקנווס הזה הכנתי לחמותי האהובה שמתארחת אצלנו בחודש האחרון (בטח אתם שואלים את עצמכם אם השתגעתי... אבל לא - אני הזמנתי אותה ואני שמחה לראות אותה נהנית עם פול ועם הילדים ועוד יותר נהנית משיחות הנפש איתה...). הקנווס התקבל על ידה בהתרגשות רבה:וקצת תקריבים:אני מאוד אוהבת לעבוד על קנווסים בעלי שוליים עבים וכאן אפשר לראות שהוספתי חותמות גם על השוליים:

את סדנת הקנווסים הזו העברתי לבנות משפחה אחת - אמא, שש אחיות ושתי תינוקות. האחיות התקבצו ממקומות שונים בארץ, הצטלמו תמונה משפחתית לכבוד יום ההולדת של אחת מהן והגיעו אלי לסטודיו לעצב את התמונה על קנווס. כאן אפשר לראות אותן בפעולה:ואלו התוצרים:התחלתי עם חמותי ואסיים איתה -
אחד הנושאים שעולה חזק בשיחות שלנו הוא I DESERVE IT - בתור אישה עם לב רחב שחושבת בעיקר על הילדים והנכדים ופחות על עצמה, אני מנסה להזכיר לה לחשוב גם על עצמה ולעשות דברים שעושים לה טוב... מגיע לה!
אז כדי שהיא לא תשכח את המנטרה הזאת, עיצבתי עבורה מחברת חדשה


ועל הדרך עטפתי גם את היומן שלי:
השראה קיבלתי בין היתר מקונדסונים קטנים ועוד.

חיבוקים להמשך שבוע טוב ובתקווה לרגיעה לתושבי הדרום!

ריקי

11 תגובות:

 1. ריקי, המחברת והימן נהדרים. אהבתי את הכיתוב עליהם ואת זה שהם הפוכים בבדים - פעם הכהה למטה ופעם למעלה. ותוצרי הסדנה נראים מקסים.

  השבמחק
 2. המחברת והיומן משגעים, הקנבס מקסים.
  ובעיקר את!!!!!

  השבמחק
 3. למה גנובה? כמה זמן לא שמעתי את המילה הזאת...
  ו..תודה!

  השבמחק
 4. איזה יופי של מתנות, בטוח שריגש את חמתך , אוהבתי מאוד I DESERVE IT

  השבמחק
 5. מה אני אגיד לך ריקיצ'י, הלוואי שתהיה לי כלה כמוך!

  השבמחק
 6. איזה רעיון נהדר לסדנה. ממש מתחשק לי לארגן כזו לבנות משפחתי...הקנווס נהדר, וכך גם המחברת והיומן

  השבמחק