רשימת הבלוגים שלי

יום שני, 15 בפברואר 2016

מילים טובות ו אני בת 40 !?

יום הולדת 40. זה גיל שבדרך כלל מתקשר עם "משבר גיל ה - 40"..

החלטתי במקום לחשוב על "משבר", לראות את כל הדברים הטובים שסביבי. להסתכל אחורה בגאווה על כל מה שיצרתי, בניתי, טיפחתי ולתת לעצמי מתנה גדולה. החלטתי להעניק לעצמי חיבוק ענקי מהנשים שאני אוהבת ומעריכה בחיי. זה היה מעגל נשים, מלא עוצמה נשית, מלא מילים טובות ומחזקות, אוכל טוב והמון שמחה בלב. הסתכלנו על הטוב שבכל אחת מאיתנו וביקשנו לעצמנו קצת טוב ממה שנראה שחסר לנו. היה ערב קסום.

באותו הלילה לא הצלחתי להירדם. ביום שלמחרת לא הצלחתי ללמד. יש משהו באנרגיות של אהבה וחיבור שממלאות כל כך. הרגשתי שאני מרחפת..  זו הזדמנות לומר תודה לנועה פרידמן ממנדלה - ציורים,סדנאות וחוגים - נועה פרידמן על שהנחתה את מעגל הנשים שלי בנעם ובחן רב. 

כשתכננתי את הערב, החלטתי להעניק לכל משתתפת מתנה. וככה זה התחיל: 
בהתחלה צבעתי שכבה ראשונה עם מגוון צבעים שאני בדרך כלל נוטה לעבוד איתם. 
כשסיימתי חצי מהכמות, החלטתי לעשות כמה עם צבעוניות אחרת. הייתי בטוחה שהתמונות הראשונות, החד גוניות יהיו יפות יותר, אבל ברגע שהשתוללתי עם צבעים נוספים - נהניתי אפילו יותר וממש אהבתי את התוצאה. בשלב הבא הוספתי לכל אחת שכבה שניה בעזרת שבלונה:

בהמשך מסגרת שחורה ולא מדוייקת ושפריצים של צבע שחור ולבסוף - הוספתי חותמת של מילה. את החותמות האלה עיצבתי בעצמי - בחרתי את המילים, את הפונט והזמנתי לי חותמות מיוחדות שיהיו רק שלי. אני כל כך מרוצה מהתוצאה.

כך נראות כל המילים ארוזות ומוכנות להינתן באהבה לכל מי שהגיעה לשמח אותי. 
מאחלת לעצמי שהעשור הקרוב יביא איתו שלווה, רוגע וזמן להנות יותר מהילדים, מזמן עם בנזוגי, זמן עם המשפחה שלי ועם החברות.
איחולים, ברכות ותגובות יתקבלו כאן בשמחה  :  )

חיבוקים גדולים, ריקי2 comments:

  1. מזל טוב!!!!! איזה יופי של מחוות, אוהבת את שני סוגי שילובי הצבעים שעשית - מחוה מושקעת ואני בטוחה שהן ימוקמו במקום מכובד בכל בית שהגיעו אליו.

    השבמחק