רשימת הבלוגים שלי

יום שלישי, 31 במאי 2011

בתמצוו'ש

אומנם אני לא צופה בטלוויזיה ולא ראיתי את ארץ נהדרת (??) שאם אני לא טועה שם נתבע המונח המקצועי הזה, אבל כל מי שמדבר היום על אירוע של ילדה בת 12 אומר "בתמצוו'ש"...

לפני 12 שנה נולדה אחייניתי המקסימה דניאל. הייתי שם צמודה מאוד לאחותי לאורך ההריון, ואף ליוויתי אותה בחדר הלידה ברגעים הקסומים שבהם הגיחה תינוקת מדהימה לאויר העולם. זה היה לפני שהפכתי לאמא, ושם ראיתי לראשונה את הפלא האלוהי שכרוך בלידה. אפילו הייתי זו שחתכה לה את חבל הטבור. לאחר הלידה אחותי בחרה בשם "דניאל", שם שכשהייתי בת 16 חלמתי לאמץ במקום השם המשעמם "ריקי", אבל אז שכנעו אותי שזה אסור ולכן נשארתי כמו שאני... ומאז חלפו 12 שנה. דניאל הגיעה אלי, עם המון תמונות וישבנו לשחק יחד. כל כך נהנינו! האלבום שלה בהתהוות. חלקו יהיה מעוצב וחלקו יהיה ספר אורחים. הנה הצצה לכמה מהדפים. בהמשך אעלה נוספים. זה הדף שפותח את האלבום:

 תראו איזו תינוקת מקסימה
 ביום החתונה שלי היא הייתה אחת השושבינות. כל הערב היא בכתה כיוון שרצתה להיות על הידיים שלי, אבל היו לי התחייבויות קודמות... בדף הזה גם צירפתי ברכה ממני.


ולסקיצה החדשה של "שלוש בשלישי" - גם בסקיצה הזו המשכתי מיני אלבום שהתחלנו בסדנה של טרייסי האדסון. הסקיצה הייתה קצת מאתגרת, אבל מצאתי לה פתרון בעזרת מדבקות אותיות ומילים שהיו בקיט:

איזה עיצוב אהבתם במיוחד?

חיבוקים לרוב, ריקי

8 תגובות:

 1. ריקי!
  קודם כל - מזל טוב לרגל החגיגות!
  הדפים מקסימים ומתאימים מאוד לאירוע.

  וחוץ מזה - איזו כלה מהממת היית!!! כולי נפעמת...

  מיכל

  השבמחק
 2. תודה רבה מיכל! ככה זה היה לפני 10 שנים ושלושה ילדים.

  השבמחק
 3. ריגשת אותי יקירתי עם סיפור ההריון והלידה, והקשר הנפלא ביניכן אינו ברור מאליו. מזל טוב לדניאל המתוקה עם היכנסה לגיל המצוות. הדפים שהכנת לה יפיפיים, ובמיוחד אהבתי את הדף עם הכלה/נסיכה המקסימה, שאני לא מתפלאה כלל שהשושבינה רצתה להיות כל הערב על ידיה. מקסים!!! וגם מאתגר הסקיצה הצלחת להוציא דף קסום.
  נשיקות, רותי.

  השבמחק
 4. תודה יקירה. כל כך כייף לקרוא את התגובות שלך. תמיד מלאות בתוכן ובאהבה!

  השבמחק
 5. מזל טוב לדניאל! איזה יופי של דברים את מכינה! אני יכולה להיות קצת אחיינית שלך??? :))
  פוסט מקסים ומרגש!
  נשיקות♥
  ליאורחתולי8

  השבמחק
 6. תודה ליאור מתוקה! אני מוכנה לאמץ אותך מתי שאת רוצה...

  השבמחק
 7. הדף השלישי, לפי הסקיצה!
  יש בו משהו כ"כ אמיתי.
  למרות שכל הדפים [ובעצם כל מה שראיתי מהאלבום] מקסים ועושה חשק!
  סחתיין על ההשקעה דודה!!!

  השבמחק
 8. תודה צרויה! רק מי שמהתחום מבין את ההשקעה.. עושה זאת בכייף ומכל הלב!

  השבמחק