רשימת הבלוגים שלי

יום רביעי, 6 ביולי 2011

לונדון לא מחכה לי.. וגם לא אמריקה, ובכל זאת...

למי שתשרוד את התמונות הרבות - תראה את הפרשנות שלי לסקיצה 74 של שלוש בשלישי.
מאחר שלא היה לי זמן או אפשרות להעלות תמונות - אני חוזרת עם התמונות כשבועיים אחורה, ומקווה שבפוסטים הבאים אשלים את הפער... הגענו לשדה התעופה בן גוריון לפני כשבועיים. בזמן שאני קניתי נעלי ספורט (מה שקרה לי עד כה כארבע פעמים בחיי...)

פול צילם את הילדים על רקע תפאורה מתחלפת...
 לאחר כשש שעות טיסה נחתנו לעצירה בלונדון. היינו אמורים להמתין לקונקשן שש שעות נוספות, ולכן החלטנו לנסוע ברכבת ל - MUSEUM OF NATIONAL HISTORY . המבנה שלו מדהים ביופיו ובעוצמה שחשים כשנכנסים לתוכו.
 נכנסנו לחנות שכולה פרפרים
 והילדים נדהמו מתצוגה של עצמות דינוזאורים ושאר חיות שהיו ואינן


נראה לי שההשראה לציפורים בדפים המדהימים של 7 GYPSIES נלקחה מכאן:

 ופסיפס מרהיב על הרצפה


 ועצרנו לגלידה ליד המוזיאון
 ועכשיו, אומנם אני קוטעת את הרצף הכרונולוגי של התמונות, ובכל זאת - השבוע חגגנו במחנה את יום העצמאות האמריקאי 235 שנה! היה מדהים לראות את הצעירים האלה (יהודים אמריקאים) חוגגים עם צבעים, בגדים וכל מיני אביזרים. כאן הם שרו את "התקווה" בסוף המסיבה...וכעת ליצירה...אומנם יצרתי כל כך הרבה, אך המחשב התעייף ממני... לכן אסתפק רק בשלוש בשלישי - חזרתי שוב למיני אלבום שאני מכינה לחמותי, והפעם האחיין שלי אמת שכבר סיפרתי עליו כאן, עם אחיו הקטן דין. זו תמונה מקסימה בעיניי - למרות שדין עדיין לא דיבר כאן אפשר לראות שהוא ממש מעריץ את אחיו הבכור ומנסה לספר לו עד כמה! מאחר שהתמונה הייתה רחבה מידי למימדי הדף, חתכתי אותה באמצע והדבקתי את שני החלקים זה לצד זה. את החלק הימני הדבקתי בעזרת דבק תלת מימד, כך שיש הבדלי גובה בין שני חלקי התמונה. האתגר הנלווה לסקיצה 74 היה דודלינג ידני - שרבוטים שמוסיפים ביד, ללא שימוש בחותמות או ראב און. הדודלינג שאני יצרתי הוא המסגרת מימין ומשמאל לתמונה והרגליים והמחושים שיצרתי למרבה הרגליים למטה. את ההשראה לכך קיבלתי אגב מכרטיס שהכינה קרין לפני זמן רב. בתחילת דרכי בעולם הסקראפ, שמרתי עבודות שהתלהבתי מהן. באחד הכרטיסים שלה היה מרבה רגליים דומה.


מבטיחה להעלות בהמשך תמונות נוספות ממה שאני עושה במחנה כמדריכת אומנות.

חיבוקים לרוב, ריקי

5 תגובות:

 1. יופי של חוויות ותוצרים..תמשיכי להנות ולבלות!
  ליאת266

  השבמחק
 2. מתגעגעים אליך....
  תמשיכי לעשות חיים!

  השבמחק
 3. איזה כיף, תודה על השיתוף

  השבמחק
 4. אין כמוכם ריקי ! תהנו תעשו חיים אוהבים אותכם ומחכים לכם שתחזרו ! אגב תמונות מדהימות ...(מוטי אחיך הקטן / גדול:) ....)

  השבמחק
 5. איזה יופי!
  תמשיכי לשתף, להנות וליצור.
  ליאור♥

  השבמחק